- Promo
Acqua di Giò
Aftershave
- € 67,90
Een vastberaden mannelijke aftershave, geboren vanuit de zee, de zon en de zachte wind van een mediterraans eiland. Aromatisch en houtig.

MET EEN CADEAU *
Bij aankoop van minimaal 90€ aan Armani-producten
* Zolang de voorraad strekt
Levering
- € 67,90
Prix unitaire, hors frais
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Beschrijving
Een vastberaden mannelijke geur, geboren uit de zee, de zon en de zachte wind van een mediterraans eiland. Acqua di Giò is een aromatische geur die opent met een splash van frisse bergamot, neroli en groene mandarijn. Lichte aquatische noten mengen zich met jasmijnblaadjes, rozemarijn, fruitige kaki en warme Indonesische patchouli om zo een mannelijke geur te creëren die zowel fris als sensueel is.
Karakteristieken
Ingrediënten |
AQUA / WATER, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, PEG-100 STEARATE, BISABOLOL,STEARIC ACID, LINALOOL, GERANIOL, CARBOMER, GLYCERYL STEARATE, ELAEIS GUINEENSIS OIL / PALM OIL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, SODIUM HYDROXIDE, ALUMINUM
|
Inhoud |
100 ML
|
Geurfamillie |
Aquatisch; Aromatisch; Frissig
|
Geur |
Bergamot; Neroli; Groene mandarijn; Jasmijn; Rozemarijn; Kaki; Patchouli
|