Expresslevering binnen 24u* • Gratis levering vanaf €25

Expresslevering binnen 24u* • Gratis levering vanaf €25 • Gratis geschenkverpakking

Gratis levering bij aankoop van min. 25€ Gratis levering bij aankoop van min. 25€
Gratis retour in je winkelpunt Gratis retour in je winkelpunt
Gratis verpakking Gratis verpakking
Marque
GIORGIO ARMANI
Klantenreviews

Sì Eau de Parfum – Geschenkset

Geschenkset
  • -21%
Marque
GIORGIO ARMANI
Klantenreviews

Sì Eau de Parfum – Geschenkset

Geschenkset
  • € 86,82 € 109,90
-21%* op alle geschenksets
*Niet geldig op de merken ApriL en Sol de Janeiro

Levering

  • € 86,82 € 109,90
Prix unitaire, hors frais
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Livraison gratuite Gratis levering bij aankoop van min. 25€
Livraison gratuite Gratis retour in je winkelpunt
Livraison gratuite Gratis verpakking
Beschrijving
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum – geschenkset – Holiday Limited Edition
De bloemige damesgeur van Armani, chique en weelderig

Ontdek Giorgio Armani Sì Eau de Parfum
Sì Eau de Parfum is een damesparfum die de zintuigen betovert. Deze geur is intens en zacht tegelijk en blijft voor een lange tijd aanwezig op de huid. Deze chique en weelderige geur is speciaal gecreëerd voor de moderne vrouw die vrouwelijkheid, charisma en kracht wil uitstralen.
Verras jezelf of een geliefde met de Armani Sì Eau de Parfum Holiday Geschenkset, een luxe en verfijnd cadeau voor de feestdagen. Deze limited edition set is de perfecte keuze voor de elegante en zelfverzekerde vrouw.

Deze Sì geschenkset bevat:
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum 50ML
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum travel spray 10ML


Geurnoten
Geurfamilie: Chypre
Topnoten: Nectar van zwarte bessen
Hartnoten: Chypre modern
Basisnoten: Muskus van blond hout

Chique en weelderige geur voor een betoverend effect
Speciaal samengesteld voor haar. Pak uit met de speciale Sì cadeauset van Giorgio Armani. Deze chique geschenkdoos is versierd met een kenmerkende feestelijke hoes, omhuld in op Japans geïnspireerd papier van topkwaliteit. Chique, zwoel, intens en zacht tegelijk, Sì biedt een combinatie van drie akkoorden: Cassis nectar, moderne Chypre en licht muskusachtig hout. Deze Sì Eau de Parfum Gift Set voor dames is milieuvriendelijk en ontworpen om lang mee te gaan.

De perfecte geur voor de moderne vrouw
Sì Eau de Parfum is speciaal gecreëerd voor de moderne vrouw die vrouwelijk en sterk is, en verfijnd en charismatisch. Voor de vrouw die de chique Italiaanse elegantie en stijl belichaamt. Sì is voor de vrouw die JA zegt tegen het leven.

Ervaar Sì
Breng de Eau de Parfum aan op de polspunten: de polsen, de binnenkant van de elleboog en op de hals.


EAN 3614274337020
Gebruiksadvies
Ervaar Sì
Breng de Eau de Parfum aan op de polspunten: de polsen, de binnenkant van de elleboog en op de hals.
Karakteristieken
Ingrediënten
560573 04 - INGREDIENTS: ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER / EAU • DIPROPYLENE GLYCOL • BENZYL SALICYLATE • BENZYL ALCOHOL • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • LINALOOL • LIMONENE • HYDROXYCITRONELLAL • GERANIOL • HEXYL CINNAMAL • CINNAMYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CITRONELLOL • EUGENOL • TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • CITRAL • BENZYL BENZOATE • FARNESOL • COUMARIN • CI 14700 / RED 4 • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 15510 / ORANGE 4 (F.I.L. N70030090/1).
“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).
Cette liste d'ingrédients peut faire l'objet de modifications, veuillez consulter l'emballage du produit acheté.
Inhoud
0
Geur
Nectar van zwarte bessen;Chypre modern;Muskus van blond hout
Personne responsable

GIORGIO ARMANI PARFUMS

14, RUE ROYALE 75008 PARIS

consumercareNL@loreal.com

Review

Uw review

U moet aangemeld zijn om een review te geven.



Nog iets vergeten ?